محصولات

یخدان یونولیت 15 لیتری سری اکونومیابعاد یخدانهای سری اکونومی طوری طراحی شده است که بیشترین تعداد ممکن در کانتینر و وسایل حمل و نقل قابل حمل باشنددرمقایسه با یخدانهای موجود بازار یخدانهای سری اکونومی قیمت مناسب تری دارند و هزینه حمل حدود 30% کمتری به مشتری تحمیل خواهند کرد.

یخدان یونولیت 15 لیتری سری اکونومی

یخدان یونولیت سری اکونومی صبافوم با رویکرد اقتصادی بودن طراحی گردیده است. علاوه بر کارایی بالا قیمت اقتصادی سری اکونومی مشخصه بارز این یخدانها میباشد. ابعاد یخدانهای یونولیتی سری اکونومی طوری طراحی شده است که بیشترین تعداد ممکن در کانتینر و وسایل نقلیه قابل حمل باشند. تعداد یخدانهای سری اکونومی حدود 30% بیشتر از یخدانهای دیگر در وسایل نقلیه قابل حمل خواهد بود و این یعنی هزینه کمتر. تعداد قابل حمل یخدان یونولیت 15 لیتری صبا فوم در یک کانتینر 20 فوت استاندارد 1224 عدد میباشد.

یخدان یونولیتی 15 لیتری صبافوم بهترین انتخاب برای حمل مواد فاسد شدنی در گرما یا سرما میباشد. یخدان یونولیتی 15 لیتری بیشتر برای حمل داروهای حساس به دما و همچنین برای حمل ماهی یا میگو که به نام یخدان ماهی و یخدان میگو شناخته میشوند از محصولات صبافوم میباشند.


یخدان یونولیت 15 لیتری سری اکونومی

قیمت یخدان یونولیت چند است؟

قیمت یخ دان یونولیتی صبا کندو به نسبت کیفیت عالی آن بسیار مناسب میباشد. با توجه به اینکه یخدون یونولیت صبافوم طبق سفارش مشتری نیز تولید میشود، مشتریانی که از یخ دون یونولیتی برای حمل محصولات فاسد شدنی مانند سبزیجات و یا ماهی و میگو استفاده میکنند و بیشتر قیمت مناسب یخدان یونولیتی برای آنها اهمیت دارد میتوان یخدان یونولیت با بهترین قیمت سفارش دهند.

قیمت یخدان یونولیت بنا بر کیفیت آن قابل تغییر است بنابراین در هنگام سفارش از مشاوره کارشناسان صبافوم جهت انتخاب مناسب ترین محصول استفاده کنید و کاربرد یخدان یونولیتی را به دقت برای آنها شرح دهید.

انبارش آسان

انبارش محصولات همواره یکی از مسایل مهم در طراحی بسته بندی میباشد که با استفاده از یخدان پلاستوفوم  به دلیل تحمل وزن توسط یونولیت یخدان این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

سایز و ابعاد

 یخدان های پلاستوفومی صبافوم در  سایز 15 لیتری (L40.5*W24.5*H20.5 سانتیمتر) .


قیمت یخدان یونولیت بنا بر کیفیت آن قابل تغییر است بنابراین در هنگام سفارش از مشاوره کارشناسان صبافوم جهت انتخاب مناسب ترین محصول استفاده کنید و کاربرد یخدان یونولیتی را به دقت برای آنها شرح دهید.
یخدان یونولیت ترموس

 

کاربردهای یخدان یونولیت

یخدان یونولیتی صبافوم در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که مهمترین ویژگی این یخدان حفظ دمای بسیار بالا و همچنین ماندگاری مناسب و قیمت پایین است. حمل دارو در فواصل زمانی چند ساعت تا 1 روز، حمل غذا در فاصله زمانی 8 ساعت ، حمل سبزیجات در فاصلع زمانی یک تا دو روز، حمل وسایل شکستنی و حساس، حمل ماهی و میگو به صورت تازه ، حمل و خنک نگه داشتن نوشیدنی ها و ....

توصیه هنگام خرید یخدان یونولیت

در هنگام خرید یخدان یونولیت به فشردگی آن کاملا توجه کنید فشردگی باید به حدی باشد که مقاومت در حد حمل وزن لیتر یخدان یونولیت را داشته باشد و حفظ دمای خوبی داشته باشد و همچنین آنقدر بالا نباشد که بیجهت قیمت آن را بالا ببرد.

توجه کنید همه نوع مواد یونولیت مناسب تولید یخدان یونولیت نیست و تولید آن حتما باید با مواد قابل استفاده در ظروف خوراکی انجام شود. برخی از تولید کنندگان با بی توجهی و جهت سود بیشتر از مواد آلوده به سرب استفاده میکنند و سلامت استفاده کنندگان را به خطر می اندازند.

یخدان یونولیت از کجا بخرم؟

محصولات صبافوم معمولا در مغازه های سطح شهر توزیع میشوند از فروشنده بخواهید که یخدان یونولیت با برند صبافوم را به شما بدهد. در صورت عدم دسترسی میتوانید برای سفارش با شماره های شرکت تماس بگیرید.

یخدان یونولیت چطور سفارش دهم؟

کافیست ابعاد یخدان یونولیت مورد نیاز و یا حجم محصول خود را بدانید از یک عدد تا میلیونها عدد به راحتی از طریق تلفن یا فاکس یا تلگرام قابل  سفارش است.

.الصنادیق فلین لحفظ الاسماک و الایس کرسم. رغوه مربع الستایروفوم.
 
 element('footer-end'); ?>