محصولات

یخدان یونولیت 140 لیتری سری لوکس"یخدانهای سری لوکس طوری طراحی شده است که بهترین کیفیت و کارایی را داشته باشند"دیواره های ضخیم ، کیفیت ساخت عالی ، و استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار از خصوصیات بارز یخدانهای سری لوکس است.

یخدان یونولیت سری لوکس

یخدان یونولیت سری لوکس صبافوم با رویکرد کیفی بودن طراحی گردیده است. علاوه بر زیبایی و استحکام و کارایی بالا ، قیمت مناسب سری لوکس مشخصه بارز این یخدانها میباشد. ابعاد یخدانهای یونولیتی سری لوکس طوری طراحی شده است بیشترین کارایی را در حمل مواد منجمد و حساس به سرما داشته باشند. ضخامت یخدانهای سری لوکس حدود 20% بیشتر از یخدانهای دیگر  خواهد بود و این یعنی کارایی بیشتر.

یخدان یونولیتی صبافوم بهترین انتخاب برای حمل مواد فاسد شدنی در گرما یا سرما میباشد. یخدان یونولیتی یا کولباکس برای حمل ماهی یا میگو که به نام یخدان ماهی و یخدان میگو شناخته میشوند از محصولات صبافوم میباشند.

یخدان یونولیتی 140 لیتری سری لوکس

 

قیمت یخدان یونولیت چند است؟

قیمت یخ دان یونولیتی سری لوکس صبا فوم به نسبت کیفیت عالی آن بسیار مناسب میباشد. با توجه به اینکه یخدون یونولیت سری لوکس صبافوم طبق سفارش مشتری نیز تولید میشود، مشتریانی که از یخ دون یونولیتی برای حمل محصولات فاسد شدنی مانند سبزیجات و یا ماهی و میگو استفاده میکنند و بیشتر قیمت مناسب یخدان یونولیتی برای آنها اهمیت دارد میتوان یخدان یونولیت با بهترین قیمت سفارش دهند.

قیمت یخدان یونولیت بنا بر کیفیت آن قابل تغییر است بنابراین در هنگام سفارش از مشاوره کارشناسان صبافوم جهت انتخاب مناسب ترین محصول استفاده کنید و کاربرد یخدان یونولیتی را به دقت برای آنها شرح دهید.

انبارش آسان

انبارش محصولات همواره یکی از مسایل مهم در طراحی بسته بندی میباشد که با استفاده از یخدان پلاستوفوم  به دلیل تحمل وزن توسط یونولیت یخدان این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

سایز و ابعاد

 یخدان های پلاستوفومی صبافوم سری لوکس در  سایز 140 لیتری (L77*W54*H54 سانتیمتر) .

یخدان یونولیتی 140 لیتری سری لوکس

قیمت یخدان یونولیت بنا بر کیفیت آن قابل تغییر است بنابراین در هنگام سفارش از مشاوره کارشناسان صبافوم جهت انتخاب مناسب ترین محصول استفاده کنید و کاربرد یخدان یونولیتی را به دقت برای آنها شرح دهید.
یخدان یونولیتی 140 لیتری سری لوکس

 

کاربردهای یخدان یونولیت

یخدان یونولیتی صبافوم در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که مهمترین ویژگی این یخدان حفظ دمای بسیار بالا و همچنین ماندگاری مناسب و قیمت پایین است. حمل دارو در فواصل زمانی چند ساعت تا 1 روز، حمل غذا در فاصله زمانی 7 ساعت ، حمل سبزیجات در فاصلع زمانی یک تا دو روز، حمل وسایل شکستنی و حساس، حمل ماهی و میگو به صورت تازه ، حمل و خنک نگه داشتن نوشیدنی ها و ....

توصیه هنگام خرید یخدان یونولیت

در هنگام خرید یخدان یونولیت به فشردگی آن کاملا توجه کنید فشردگی باید به حدی باشد که مقاومت در حد حمل وزن لیتر یخدان یونولیت را داشته باشد و حفظ دمای خوبی داشته باشد و همچنین آنقدر بالا نباشد که بیجهت قیمت آن را بالا ببرد.

توجه کنید همه نوع مواد یونولیت مناسب تولید یخدان یونولیت نیست و تولید آن حتما باید با مواد قابل استفاده در ظروف خوراکی انجام شود. برخی از تولید کنندگان با بی توجهی و جهت سود بیشتر از مواد آلوده به سرب استفاده میکنند و سلامت استفاده کنندگان را به خطر می اندازند.

یخدان یونولیت از کجا بخرم؟

محصولات صبافوم معمولا در مغازه های سطح شهر توزیع میشوند از فروشنده بخواهید که یخدان یونولیت با برند صبافوم را به شما بدهد. در صورت عدم دسترسی میتوانید برای سفارش با شماره های شرکت تماس بگیرید.

یخدان یونولیت چطور سفارش دهم؟

کافیست ابعاد یخدان یونولیت مورد نیاز و یا حجم محصول خود را بدانید از یک عدد تا میلیونها عدد به راحتی از طریق تلفن یا فاکس یا تلگرام قابل  سفارش است.

.الصنادیق فلین لحفظ الاسماک و الایس کرسم. رغوه مربع الستایروفوم.
 
 element('footer-end'); ?>