محصولات

کندوی فومی کف باز صباکندو لانگستروت

مزایای استفاده از صبا کندو

هر چه استفاده از صباکندو بیشتر رواج پیدا می کند مزایای بیشمار آن نسبت به کندوهای چوبی بیشتر آشکار می شود. طبق تحقیقاتی که به عمل آمده در مزارع پرورش زنبور درآلمان که از کندوهای مشابه صبا کندو استفاده می کنند مشاهده شده است کلونیهای رشد یافته در این کندوها 2 تا 3 هفته زودتر ساخت شده اند و زودتر پرواز کرده اند. همچنین این بررسی ها نشان داده که کلونیهای صباکندو برداشت عسل بیشتری داشته اند و نسبت به کلونیهای مشابه در کندوهای چوبی تا 25 % برداشت بیشتر گزارش شده است.
 

وزن سبک

پلاستوفوم (یونولیت) مواد بسیار سبک وزن است که با توجه به آن که از ~ 95٪ هوا تشکیل شده این موضوع تعجب آور نیست. این ویژگی باعث می شود برای استفاده در بسیاری از کالاهای تجاری انتخابی ایده آل باشد.با توجه به کاهش وزن کل محصول و در نتیجه کاهش هزینه های حمل و نقل، مصرف انرژی برای سوخت حمل و نقل نیز کاهش می یابد و تولید گازهای گلخانه ای خودرو به حداقل میرسدکه این موضوع کمک به کاهش گرمایش جهانی است.
 

ک

دوام و ماندگاری

دوام استثنایی از پلاستوفوم (یونولیت) از آن محافظ موثر و قابل اعتمادی برای طیف گسترده ای از مصارف را می سازد. ساختار سلولی پلاستوفوم (یونولیت) باعث می شود ابعادی پایدار داشته باشد و به همین دلیل گذشت زمان تاثیری بر کیفیت آن نخواهد داشت. همچنین پلاستوفوم (یونولیت) بی بو و غیر سمی است و با افزایش یا کاهش دما از خود بو یا گازی متصاعد نخواهد کرد، که این موضوع باعث سازگاری بیشتر این ماده جهت استفاده برای ساخت کندو شده است.
 

کندوی فومی کف باز صباکندو

کندوی فومی کف باز صباکندو

مقاومت در برابر رطوبت

پلاستوفوم (یونولیت) مواد سلول بسته است و به آسانی جذب آب نمیکند.عدم تغییر درخواص در شرایط مرطوب،پلاستوفوم (یونولیت)را ماده ای ایده آل برای محصولات سرمایشی نموده است. مقاومت این مواد در برابر رطوبت به طوری است که بالاترین نیاز های بهداشتی را تامین میکند. قابلیت پلاستوفوم (یونولیت)در مقاومت در برابر رطوبت نیز آن را برای استفاده در شناور ماهیگیری و شناورها دریایی مناسب نموده است. حتی زمانی که برای مدت طولانی در آب قرار گیرد خواص پلاستوفوم (یونولیت)شکل، اندازه، ساختار و ظاهر فیزیکی با کاهش اندکی در عملکرد حرارتی آن همچنان حفظ خواهد شد. لذا بهداشت  و نظافت آن به سادگی قابل انجام خواهد بود.

مخزن تغذیه

مخزن تغذیه کندوها قابلیت بارگیری شهد تا 10 لیتر را دارا میباشد.زنبورها میتوانند تمام شهد را استفاده کنند.قسمت شفاف اکرولیک  از سقوط کردن زنبورها در شهد جلوگیری خواهد کرد.از آنجایی که زنبورها امکان دسترسی به تمام شهد مخزن تغذیه را دارا میباشند به سرعت شهدها را استفاده خواهند کرد. شیب ملایم متمایل به جلو به زنبورها اجازه خواهد  داد تا قطره آخر شهدها را استفاده کنند. قسمت پلاستیکی در صورت تغذیه به صورت جامد قابلیت جدا شدن خواهد داشت.

 

کندوی فومی کف باز صباکندو

راندمان حرارتی

راندمان حرارتی برتر درپلاستوفوم (یونولیت) باعث می شود برای محصولات حساس به تغییر درجه حرارت ایده آل شود. محصولات محصور در ظروف پلاستوفوم (یونولیت) می تواند برای مدت طولانی در دمای بالا یا زیر شرایط محیطی نگهداری شده و از تغییرات ناگهانی درجه حرارت در مناطق مختلف آب و هوایی محافظت کند. مثالها عبارتند از محصولات تازه و غذاهای دریایی و همچنین دارویی و محصولات پزشکی.
کندوهای پلی استایرن در دماهای مختلف از دمای 35- درجه زمستان و 40 درجه تابستان تست شده است. و نتیجه  آزمایشات انجام شده  جهت حفاظت از زنبورها در برابر نوسانات آب و هوایی بسیار مثبت ارزیابی شده است.
عایق کاری تأمین شده با صبا کندو به معنی ثابت ماندن دمای داخل کندو است بنابراین ملکه غالبا در صبا کندو در حال تخم گذاری درتمام قابها است و این به معنی تولید بیشتر زنبور از هر کندو است.عایق کاری صبا کندو باعث حفظ دمای داخل کندو با ثبات بیشتر نسبت به کندوی چوبی است و این زنبورها را از گرمای تابستان محافظت می کند. بنابر این زنبورها زمان کمتری برای خنک کردن کندو صرف می کنند. و بیشتر به جمع آوری عسل می پردازند. همچنین در فصل زمستان کلونی گرمتر خواهد بود و نیاز به غذای کمتری خواهد داشت
 

افزایش راندمان و بازدهی

صبا کندو همچنین تأثیر بسزایی در باروری و نوزایی و ایجاد کلونیهای جدید داشته. ساخت سریعتر کلونی به معنی داشتن زمان بیشتر در فصل رشد و جدا سازی ملکه جدید است.
در هوای مرطوب با توجه به جذب آب پایین، صبا کندو مقاومت خوبی نسبت به کندوی چوبی خواهد داشت و بدون مرطوب شدن به حفظ سلامت کلونی کمک می کند.
بر خلاف کندوی چوبی صبا کندو نیاز به هیچگونه مراقبت و نگهداری ندارد و همچنین کرم چوب یا کپک ندارد. دارو هایی که برای جلوگیری کرم چوب یا کپک زدن استفاده می شوند و اثرات مخربی بر سلامت زنبورها دارند نیاز نیست.
 

 

 

 

مشخصات بی نظیر

 • صبا کندو به سادگی تمیز می شود و بدون جذب مواد پاک کننده ضد عفونی می شود.
 • رنگ کاری صبا کندو بدون رنگ هم سالیان طولانی قابل استفاده خواهد بود. هر چند صبا کندو نیازی به نقاشی ندارد اما توصیه ما نقاشی سطوح خارجی کندو با رنگ اکرلیک با دولایه و در ظرف غذا با سه لایه می باشد برای رنگ کاری صبا کندو از هر گونه رنگ پایه آب می توان استفاده کرد.
 • وزن پایین صبا کندو هزینه کارگری کمتری را در هنگام کوچ کندو ها به شما تحمیل خواهد کرد.
 • با توجه به قابل مونتاژ بودن صبا کندو حمل اولیه کندو ها از کارخانه صبا به صرفه بوده و مونتاژ آن بسیار ساده می باشد.
 • بر خلاف کندو های چوبی صبا کندو غیر قابل نفوذ توسط حشرات موذی می باشد و عمر آن بسیار بالا می باشد.
 • لبه های تقویت شده صبا کندو باعث جلوگیری از فرسایش تدریجی کندو می شود.
 • زمستان گذرانی بدون نیاز به کوچ
 • افزایش بازدهی محصول با توجه به ثابت ماندن دمای کندو
 • کاهش بیماریها با توجه به جریان مناسب هوا
 • کاهش آفات و حشرات موذی با توجه به نفوذناپذیری پلی استایرن
 • عدم جذابیت برای سارقین و امکان حک آرم
 • ابعاد استاندارد و امکان استفاده از کلیه لوازم استاندارد
 • عدم جذب مواد شوینده و سموم
 • افزایش 30% محصول 
 

 برای خرید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 کانال تلگرام صباکندو

کندو فومی کندو کف باز کندوی فومی کف باز کندو پلاستوفومی کندوی کفباز کندوی کف باز فومی کندوی زنبور عسل فومی کف باز پلاستوفوم یونولیت بسته بندی فوم ضربه گیر آکاسیو فوم بسته بندی پلاستوفوم بسته بندی فوم ساختمانی یونولیت سقفی پلاستوفوم محافظ یونولیت محافظ فوم محافظ تشک طبی یونولیت فشرده فوم فشرده فوم ورقی بسته بندی پلاستوفوم ورقی پلاستوفوم فشرده ورق فشرده پلاستوفوم یونولیت فوم صنعتی پلاستوفوم صنعتی فوم ریخته گری پلاستوفوم ریخته گری یونولیت بسته بندی صنعتی یونولیت هود فوم گاز ضربه گیر اجاق گاز بسته بندی لوازم خانگی قالب یونولیت قالب پلاستوفوم قالب فوم قیمت پلاستوفوم قیمت یونولیت قیمت تولید فوم قیمت تولید پلاستوفوم 
 element('footer-end'); ?>