چرا پلاستوفوم؟ چرا یونولیت؟

خواص یونولیت

پلاستوفوم (یونولیت)بیش از نیم قرن است که ماده منتخب مهندسین و متخصصین رشته های مختلف است که به دلیل تطبیق پذیری فنی بالا و عملکرد اثربخش و هزینه مناسب یونولیت یا پلاستوفوم انتخاب شده است. به دلیل ویژگی های وزن سبک یونولیت، استحکام یونولیت، دوام بالای یونولیت، عایق حرارتی بسیار خوب یونولیت و جذب شوک یونولیت وقیمت اقتصادی یونولیت ، به طور گسترده ای در محصولات با کارایی بالا استفاده می شود.
 

وزن سبک یونولیت

پلاستوفوم (یونولیت) مواد بسیار سبک وزن است که با توجه به آن که از ~ 95٪ هوا تشکیل شده این موضوع تعجب آور نیست. این ویژگی پلاستوفوم باعث می شود برای استفاده در بسته بندی انتخابی ایده آل باشد.با توجه به کاهش وزن کل محصول و در نتیجه کاهش هزینه های حمل و نقل، مصرف انرژی برای سوخت حمل و نقل نیز کاهش می یابد و تولید گازهای گلخانه ای خودرو به حداقل میرسدکه این موضوع کمک به کاهش گرمایش جهانی است.
 

دوام و ماندگاری یونولیت

دوام استثنایی  پلاستوفوم (یونولیت) ، بسته بندی و محافظ موثر و قابل اعتمادی را برای طیف گسترده ای از کالاها  می سازد. ساختار سلولی پلاستوفوم (یونولیت) باعث می شود یونولیت ابعادی پایدار داشته باشد و به همین دلیل گذشت زمان تاثیری بر کیفیت یونولیتنخواهد داشت. همچنین پلاستوفوم (یونولیت) بی بو و غیر سمی است.
 

مقاومت در برابر رطوبت یونولیت

پلاستوفوم (یونولیت) مواد سلول بسته است و به آسانی جذب آب نمیکند.عدم تغییر درخواص در شرایط مرطوب،پلاستوفوم (یونولیت)را ماده ای ایده آل برای محصولات سرمایشی نموده است. مقاومت یونولیت در برابر رطوبت به طوری است که بالاترین نیاز های بهداشتی را تامین میکند. قابلیت پلاستوفوم (یونولیت)در مقاومت در برابر رطوبت نیز آن را برای استفاده در شناور ماهیگیری و شناورها دریایی مناسب نموده است. حتی زمانی که برای مدت طولانی در آب قرار گیرد خواص پلاستوفوم (یونولیت)شکل، اندازه، ساختار و ظاهر فیزیکی با کاهش اندکی در عملکرد حرارتی آن همچنان حفظ خواهد شد.
 

راندمان حرارتی یونولیت

راندمان حرارتی برتر درپلاستوفوم (یونولیت) باعث می شود برای بسته بندی هر محصول حساس به تغییر درجه حرارت ایده آل شود. محصولات محصور در ظروف پلاستوفوم (یونولیت) می تواند برای مدت طولانی در دمای بالا یا زیر شرایط محیطی نگهداری شده و از تغییرات ناگهانی درجه حرارت ناشی از حمل و نقل در مناطق مختلف آب و هوایی محافظت کند. مثالها عبارتند از بسته بندی یونولیت محصولات تازه و بسته بندی یونولیت غذاهای دریایی و همچنین بسته بندی یونولیت دارویی و بسته بندی یونولیت محصولات پزشکی.
 

جذب شوک یونولیت

عملکردبسیار عالی پلاستوفوم (یونولیت)در جذب شوک آن را به اولین انتخاب برای بسته بندی یونولیت در طیف گسترده ای از محصولات از جمله بسته بندی یونولیت لوازم خانگی، بسته بندی یونولیت محصولات الکترونیکی، بسته بندی یونولیت کامپیوتر و بسته بندی یونولیت مواد شیمیایی تبدیل نموده است.
 

تطبیق پذیری یونولیت

پلاستوفوم (یونولیت) می تواند تقریبا به هر شکل و اندازه تولید شود، و یا می توان آن را به راحتی برش داد و شکل دلخواه یونولیت را بدست آورد. پلاستوفوم (یونولیت) نیز در طیف گسترده ای از تراکم قابل ارائه است که طیف مختلفی از خواص فیزیکی ایجاد میشود.
 
 element('footer-end'); ?>