محصولات

یخدان 5 لیتری سری Dابعاد طراحی یخدانهای سری D طوری میباشد که بیشترین بازدهی عایق حرارتی را داشته باشند و به سادگی قابل حمل باشنددرمقایسه با یخدانهای موجود بازار یخدانهای سری D جهت حمل اقلام دارویی و پزشکی ارزشمند و حساس به دما و با  قیمت مناسب تری قابل تامین هستند.

یخدان یونولیت 1 لیتری سری D

یخدان یونولیت سری D صبافوم با رویکرد حداکثر کارایی و حفظ دما طراحی گردیده است. علاوه بر کارایی بالا قیمت اقتصادی سری D مشخصه بارز این یخدانها میباشد. ابعاد یخدانهای یونولیتی سریD طوری طراحی شده است که برای حمل اقلام دارویی ارزشمند و حساس به دما بیشترین کارایی را داشته باشند . 

یخدان یونولیتی 5 لیتری سری D صبافوم بهترین انتخاب برای حمل مواد دارویی، یخ خشک و مواد غذاییحساس به دما در مقادیر کم و بازار مصرف کننده نهایی در گرما یا سرما میباشد. یخدان یونولیتی 5 لیتری بیشتر برای حمل داروهای حساس به دما و همچنین برای حمل ماهی یا میگو که به نام یخدان ماهی و یخدان میگو شناخته میشوند از محصولات صبافوم میباشند.

یخدان یونولیتی 5 لیتری سری D

قیمت یخدان یونولیت چند است؟

قیمت یخ دان یونولیتی صبا کندو به نسبت کیفیت عالی آن بسیار مناسب میباشد. با توجه به اینکه یخدون یونولیت صبافوم طبق سفارش مشتری نیز تولید میشود، مشتریانی که از یخ دون یونولیتی برای حمل محصولات فاسد شدنی مانند سبزیجات و یا ماهی و میگو استفاده میکنند و بیشتر قیمت مناسب یخدان یونولیتی برای آنها اهمیت دارد میتوان یخدان یونولیت با بهترین قیمت سفارش دهند.

قیمت یخدان یونولیت بنا بر کیفیت آن قابل تغییر است بنابراین در هنگام سفارش از مشاوره کارشناسان صبافوم جهت انتخاب مناسب ترین محصول استفاده کنید و کاربرد یخدان یونولیتی را به دقت برای آنها شرح دهید.

انبارش آسان

انبارش محصولات همواره یکی از مسایل مهم در طراحی بسته بندی میباشد که با استفاده از یخدان پلاستوفوم  به دلیل تحمل وزن توسط یونولیت یخدان این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

سایز و ابعاد

 یخدان های پلاستوفومی صبافوم در  سایز 5 لیتری (L30*W21*H14.5 سانتیمتر) .


دیواره ضخیم و پخت یکنواخت و مواد درجه یک مورد استفاده در یخدانهای صبا فوم باعث شده است تا مشتریان صبافوم به این شرکت وفادار بمانند.
یخدان یونولیتی 5 لیتری سری D

 

کاربردهای یخدان یونولیت

یخدان یونولیتی صبافوم در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که مهمترین ویژگی این یخدان حفظ دمای بسیار بالا و همچنین ماندگاری مناسب و قیمت پایین است. حمل دارو در فواصل زمانی چند ساعت تا 1 روز، حمل غذا در فاصله زمانی 8 ساعت ، حمل سبزیجات در فاصلع زمانی یک تا دو روز، حمل وسایل شکستنی و حساس، حمل ماهی و میگو به صورت تازه ، حمل و خنک نگه داشتن نوشیدنی ها و ....

توصیه هنگام خرید یخدان یونولیت

در هنگام خرید یخدان یونولیت به فشردگی آن کاملا توجه کنید فشردگی باید به حدی باشد که مقاومت در حد حمل وزن لیتر یخدان یونولیت را داشته باشد و حفظ دمای خوبی داشته باشد و همچنین آنقدر بالا نباشد که بیجهت قیمت آن را بالا ببرد.

توجه کنید همه نوع مواد یونولیت مناسب تولید یخدان یونولیت نیست و تولید آن حتما باید با مواد قابل استفاده در ظروف خوراکی انجام شود. برخی از تولید کنندگان با بی توجهی و جهت سود بیشتر از مواد آلوده به سرب استفاده میکنند و سلامت استفاده کنندگان را به خطر می اندازند.

یخدان یونولیت از کجا بخرم؟

محصولات صبافوم معمولا در مغازه های سطح شهر توزیع میشوند از فروشنده بخواهید که یخدان یونولیت با برند صبافوم را به شما بدهد. در صورت عدم دسترسی میتوانید برای سفارش با شماره های شرکت تماس بگیرید.

یخدان یونولیت چطور سفارش دهم؟

کافیست ابعاد یخدان یونولیت مورد نیاز و یا حجم محصول خود را بدانید از یک عدد تا میلیونها عدد به راحتی از طریق تلفن یا فاکس یا تلگرام قابل  سفارش است.

.الصنادیق فلین لحفظ الاسماک و الایس کرسم. رغوه مربع الستایروفوم.تولید کنندگان یونولیت خرید یونولیت استوانه ای خرید یونولیت بسته بندی کارخانه یونولیت سازی یخدان یونولیتی از کجا بخرم ؟ قیمت یخدان یونولیتی یخدان یونولیتی بزرگ یخدان فومی قیمت یخدان فومی قیمت یخدان یونولیتی درب دار خرید یخدان یونولیتی در تهران کارخانه توپ یونولیتی یونولیت بسته بندی تهران